Dekadent Diş

Telif Hakkı

Telif Hakkı Politikası

Telif Hakkı Bildirimi

Dekandent Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği (“İşletme”), web sitesinde yer alan tüm içeriklere ilişkin telif hakkını saklı tutar. Web sitesinde bulunan metinler, görseller, videolar, logolar, grafikler ve diğer içerikler telif hakkı ile korunmaktadır. Tüm bu içerikler, uluslararası telif hakkı yasalarına ve ilgili diğer yasal düzenlemelere tabidir.

İçerik Kullanımı ve İzni

İşletme’nin telif hakkı korumalı içeriğini izinsiz kullanmak, çoğaltmak, dağıtmak veya ticari amaçla kullanmak kesinlikle yasaktır. İşletme, telif hakkı korumalı içeriklerini sadece kendi web sitesi ve tanıtım materyalleri için kullanma iznine sahiptir. İçeriğin başka bir web sitesinde veya başka bir ortamda kullanılması, İşletme’nin açık yazılı izni olmadan yasaklanmıştır.

İçerik Değişiklikleri ve Türev Çalışmalar

İşletme’nin telif hakkı korumalı içeriği, izinsiz olarak değiştirilip dönüştürülerek yeni içerikler oluşturulmasına veya türev çalışmalar yapılmasına izin vermez. İşletme’nin izni olmadan içeriğin değiştirilmesi veya türev çalışmalar yapılması da telif hakkı ihlali anlamına gelir.

İzinsiz Kullanımın Sonuçları

İşletme, telif hakkına tabi içeriklerinin izinsiz kullanılması durumunda, hukuki işlemler başlatma hakkını saklı tutar. Telif hakkı ihlali, uluslararası telif hakkı yasalarına ve ilgili yasal düzenlemelere göre cezai yaptırımların yanı sıra maddi ve manevi zararlara da neden olabilir.

İletişim

Telif Hakkı Politikası ile ilgili herhangi bir soru, ihlal bildirimi veya izin talebi için, lütfen bizimle iletisim@dekadent.com adresinden iletişime geçmekten çekinmeyin.

Bu Telif Hakkı Politikası, web sitesini kullanıcılarına sunan Dekandent Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği tarafından oluşturulmuştur.

Telefon

0501 051 41 41

E-Posta

iletisim@dekadentdis.com

Web

https://dekadentdis.com

Adres

Fevzi Çakmak Mah, İstasyon Cd. No:440/A, 41700 Darıca/Kocaeli

Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği Dekadent Darıca